El Zorro: La espada y la rosa – telenowela Zorro – odcinek 2

El Zorro: — telenowela Zorro — odcinek 2 został wyemitowany 13.02.2007 roku w stacji Telmundo w Stanach Zjednoczonych.

Telenowela Zorro — odcinek 2 – postacie

Telenowela Zorro — odcinek 2 – fabuła

Zaplątani i pomyłka z medalionami

walczy z żołnierzami, chociaż cały czas jest zaplątany z Esmeraldą. Udaje im się rozdzielić medaliony na wieży, ale Zorro zabiera ze sobą Esmeraldę dla jej bezpieczeństwa. Razem skaczą na konia, a wyczyn ten próbuje nieudolnie skopiować Garcia. Para wymyka się swoim prześladowcom i umyka pogoni. Zorro zostawia Esmeraldę w drodze na pustkowiu i wskazuje kierunek, gdzie powinna się udać. Po jego odjeździe zauważa, że ​​ma jego medalion zamiast własnego. Ma też okazję podziwiać kaskaderski skok przez wąwóz.

wraca do swojej sekretnej jaskini i odkrywa, że ​​ma zły medalion. Jest zaintrygowany piękną nieznajomą. Wyjeżdża jako Diego, aby ją podwieźć do pueblo. Wkrótce dociera do miejsca, w którym Zorro opuścił Esmeraldę i przedstawia się jej. Chce jej zaimponować i wykonuje sztuczkę magiczną z różą. Jednak , która niedawno widziała Zorro w akcji, jest pod wrażeniem. W czasie jazdy Diego i zostają zatrzymywani przez Miguela i Laishę. Cyganie zmuszają Diego i Esmeraldę do wymiany z nimi ubrań, aby mogli uciec. Uległa postawa, wyciągnięcie królika z kapelusza i niedomówienie Diego rozwściecza Esmeraldę, która traci do niego resztki szacunku.

Przyjęcie powitalne gubernatora i stare znajomości

María Pía martwi się przybyciem i tym, jak sobie z tym poradzi. Ojciec Tomás zmusza ją do stawienia czoła strachowi i wzięcia udziału w przyjęciu powitalnym. W niezręcznej chwili Fernando i María Pía stają twarzą w twarz, ale kobieta z godnością się wita. Milsze jest ponowne spotkanie z Almudeną i odnowienie dawnej przyjaźni. oświadcza, że ​​jest podekscytowana powrotem do Ameryki do starych przyjaciół. Szczególnie cieszy ją rozmowa z Alejandro.

READ  Zorro i Rosarita Cortez - rozdział 40 Gra w szachy

Dwaj Indianie, Yumalay i jej brat Jacó, zauważają, że nowy to mężczyzna z jednym okiem. Zastanawiają się, czy to ten sam człowiek, który wiele lat wcześniej zamordował ich rodziców i ich siostrę. Jacó wspina się po budynku, w którym odbywa się przyjęcie, i wraca z wiadomością, że to rzeczywiście człowiek, którego szukają.

Nadchodząca inspekcja więzienia i tajemnica Cyganów

Pizarro informuje Montero, że uciekł z więzienia. Omawiają też inspekcję więzienia, która odbędzie się następnego dnia. W jednej z cel przebywa tajemnicza więźniarka w żelaznej masce. Wiadomo o niej tylko to, że jest bardzo ważna i nie może zostać znaleziona przez inspektora. Żołnierze zabierają Sarę Kalí z celi i ukrywają w zamurowanej piwnicy.

Azucena, i omawiają sytuację Esmeraldy, cygańskiej księżniczki, i jej matki, Sarę Kalí. Problem polega na tym, że nie wie, że ​​jej matka wciąż żyje i nie zna swoich korzeni. Ponadto ojciec Esmeraldy jest tą samą osobą, która jest odpowiedzialna za uwięzienie Sary Kalí.

Nocne wizyty

wraca do zgromadzenia i uspokaja biczującą się siostrę Suplicios.

Wcześniej na przyjęciu Montero i Mariángel zostają sobie przedstawieni i natychmiast czują do siebie chemię. Dlatego po odprawie z Pizarro udaje się na tajne spotkanie z dziewczyną na patio jej domu.

Z nocnych przygód powraca Esmeralda, która podczas kąpieli zwierza się z nich Almudenie. Niedługo po tym, jak ciotka opuszcza komnatę, na jej balkonie pojawia się Zorro.

Telenowela Zorro — odcinek 2 – wideo

Telenowela Zorro — odcinek 2 – ciekawostki

  • Zazwyczaj to robił magiczne sztuczki, tutaj to Diego jest etatowym magikiem.
  • na skacze przez wąwóz.

Author

  • kasiaeliza

    Mama dwójki Zorrątek. Trenuję jujitsu japońskie i kiedyś miałam krótką przygodę z kendo. Lubię RPGi, planszówki, geografię, historię, piłkę nożną i książki. Nie wróć, książki to kocham. 🙂 ----------------------------------- Mother of two cubs. I train Japanese jujitsu and once had a short adventure with kendo. I like RPGs, board games, geography, history, soccer and books. Wait, come back, I love books. 🙂

Related posts

kasiaeliza

Mama dwójki Zorrątek. Trenuję jujitsu japońskie i kiedyś miałam krótką przygodę z kendo. Lubię RPGi, planszówki, geografię, historię, piłkę nożną i książki. Nie wróć, książki to kocham. :) ----------------------------------- Mother of two Zorro cubs. I train Japanese jujitsu and once had a short adventure with kendo. I like RPGs, board games, geography, history, soccer and books. Wait, come back, I love books. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *