Kroniki Zorro gra wideo

Kroniki gra wideo została stworzona przez polskie studio, warszawską firmę BTC Studios i producenta Bkom Studios, a wydawcą zostało Nacon. Data premiery była pierwszy raz zapowiedziana na marzec 2021, potem przesunięta na jesień 2021, a ostatecznie ustalona na 16 czerwca 2022 roku. Tytuł jest wprawdzie dedykowany graczom 6-12 lat, ale chwilę rozrywki znajdą tutaj wszyscy fani Zorro.

Kroniki gra wideo — fabuła i mechanika

Ta jednoosobowa przygodowa gra akcji przenosi użytkowników w świat Zorro, do XIX-wiecznej Kaliforni, w klimacie zaczerpniętym z serialu Kroniki Zorro. Możesz wcielić się w samego lub jego siostrę Inez. Po drodze spotkasz też inne postacie, jak sierżant Garcia czy don Alejandro. Celem gry jest walka o sprawiedliwość i ochrona niewinnych ludzi przed zakusami złego kapitana Monasterio i jego żołnierzy.

1_diego_inez Kroniki Zorro gra wideo chronicles of zorro game

Całość rozgrywa się z perspektywy trzeciej osoby (tzw. TPP, third person perspective). W czasie efektownych pojedynków masz do dyspozycji szpadę, bicz, akrobatyczne zdolności i skuteczne pięści. Chociaż czasem wystarczy, że wytrącisz przeciwników z równowagi, rozbroisz ich lub zejdziesz z linii ataku. Na koniec warto udekorować przegranych słynną literą “Z”. Oczywiście możesz użyć też lisiego sprytu, aby zbadać teren lub przekraść się niepostrzeżenie koło strażników.

2_colorful_cast Kroniki Zorro gra wideo chronicles of zorro game

Wraz z rozwojem postaci, rosną jej umiejętności i odblokowują się nowe ruchy. Łącznie czeka na Ciebie 18 poziomów.

Kroniki gra wideo — wymagania sprzętowe i dostępne platformy

Gra Kroniki została wydana na:

 • PS4
 • PCP
 • PS5
 • Nintendo Switch
 • XSX
 • XONE

Wymagania na PC
Minimalne:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5 odpowiadający model AMD
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD R9 270

Zalecane:
Wymaga 64-bitowego procesora i systemu operacyjnego
System operacyjny: Windows 10
Procesor: Intel Core i5 odpowiadający model AMD
Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX 660 lub AMD R9 270

3_best_swordsman Kroniki Zorro gra wideo chronicles of zorro game

Kroniki gra wideo — dostępne języki

Dźwięk jest angielski, ale gra Kroniki oferują napisy w językach:

 • Angielski
 • Niemiecki
 • Francuski
 • Włoski
 • Polski
 • Koreański
 • Portugalski
 • Rosyjski
 • Chiński Uproszczony
 • Hiszpański
 • Chiński Tradycyjny

4_play_as_you_want Kroniki Zorro gra wideo chronicles of zorro game

Kroniki gra wideo — gdzie kupić?

5_adventure_visuals Kroniki Zorro gra wideo chronicles of zorro game

Kroniki gra wideo — trailer

Kroniki gra wideo — galeria

Kroniki gra wideo — historia newsów

4.05.2022

The Chronicles w przedsprzedaży na Amazon.com

Gra jest dostępna na platformy Nintendo Switch, Xbox Series X oraz Sony Playstation 4 i Sony Playstation 5. Cena egzemplarza gry to 39,99 dolarów amerykańskich (czyli 178 zł).

19.04.2022

Zarząd BTC Studios S.A. otrzymał informację o dostępności gry “ The Chronicles – The Game” w przedsprzedaży w katalogu Argos. Prognoza sprzedażowa szacuje sprzedaż blisko 0,5 mln. egzemplarzy gry i ponad 10 mln euro przychodu w pierwszym roku począwszy od daty oficjalnej premiery tytułu. Cena egzemplarza gry to 34,99 funtów brytyjskich (czyli 196 zł).

READ  Pacyficzna Odyseja Zorro autorstwa Susan Kite

„Cieszymy się, że “ The Chronicles – The Game”, gra która opiera się na znanych i lubianych przez pokolenia bohaterach trafiła do przedsprzedaży. Jesteśmy przekonani, że współpraca z tak popularną i uznaną witryną sprzedażową jaką jest Argos, oraz sympatia jaką gracze darzą naszych bohaterów przełoży się na sukces sprzedażowy. W BTC Studios chcemy spełniać najwyższe standardy rynkowe, dlatego jesteśmy dumni z nawiązanej współpracy. Pojawienie się gry w katalogu Argos to znaczny krok w mapie dystrybucji tytułu na światowych rynkach i dobry prognostyk jeśli chodzi o wyniki sprzedażowe.” – mówi Adrian Smarzewski, Prezes Zarządu BTC Studios SA.

7.07.2021

Informacja o wpłynięciu ofert na dystrybucję fizyczną gry “ the Chronicles The Game” od trzech podmiotów zagranicznych wyspecjalizowanych w dystrybucji fizycznej gier wideo. Są one zainteresowane podjęciem się dystrybucji gry “Zorro the Chronicles The Game” (“Gra”).

13.04.2021

Wersja “BETA” gry wideo “ The Chronicles”. Planowane udostępnieniue do dnia 16 kwietnia 2021 roku wersji “BETA” gry wideo “Zorro The Chronicles”.

Osiągnięcie przez grę statusu “BETA” oznacza, że produkcja osiągnęła etap, na którym zaimplementowane zostały wszystkie planowane funkcje, kompletna jest także mechanika gry oraz dostępne są wszystkie planowane poziomy. Jednocześnie Emitent informuje, iż produkcja wchodzi w etap intensywnych testów, eliminowania ewentualnych błędów celem dopracowania ostatecznej wysokiej jakości produkowanej gry.

19.03.2021

Start międzynarodowej kampanii promującej grę “ The Chronicles”
Zarząd BTC Studios S.A. informuje, iż wraz z partnerami biznesowymi – PVP Games Inc., Cyber Group Studios Inc. oraz Productions Inc. uruchomił międzynarodową kampanię informacyjną i promocyjną, która zapowiada premierę gry “Zorro The Chronicles”. W ramach działań podjętych przez partnerów biznesowych, w Europie, USA, Ameryce Południowej, a także na rynkach azjatyckich będą prowadzone działania PR, marketingu bezpośredniego oraz ambientowego.

Premiera gry zapowiadana jest III / IV kwartał 2021 roku. Działania promocyjne dotyczące gry są koordynowane przez PR Outreach, zaś działania marketingowe wspomaga Group One.

22.11.2021

Rozpoczęcie współpracy w zakresie wydawania gry “ The Chronicles – The Game” z Nacon

W ramach podpisanej umowy, BTC Studios S.A. otrzyma od PVP Games Inc. jednorazowe wynagrodzenie w wysokości 702 660 PLN, czyli równowartość 150 000 EURO, oraz będzie otrzymywać stały przychód w postaci udziału w zyskach ze sprzedaży Gry.

Ponadto BTC Studios S.A. w okresie najbardziej kapitałochłonnym, czyli w trakcie kampanii promującej tytuł na całym świecie, nie poniesie żadnych kosztów związanych z tą aktywnością. Dzięki temu Spółka BTC Studios S.A. ogranicza znacznie ryzyko inwestycyjne, zyskuje elastyczność i możliwość zaangażowania się w nowe inicjatywy biznesowe.

Dzięki rozpoczęciu współpracy przy wydaniu gry wideo ze studiem Nacon, BTC Studios S.A. w zakresie prac przy grze “ The Chronicles – The Game”, będących jednym z obszarów rozwijającej się działalności Spółki, skupi się w tym projekcie na mobilnej wersji gry “Zorro The Chronicles – The Game”. Emitent jest obecnie na etapie rozmów z wyselekcjonowanymi partnerami, którzy zostaną zaangażowani w projekt mobilnej wersji gry “Zorro The Chronicles – The Game” w odpowiednim do swojego know how zakresie.

READ  I zlot Zorro - 12-14 sierpnia 2022

19 marca 2021

Przedstawienie gry przez BKOM Studios https://www.bkomstudios.com/news/zorro-the-chronicles/

„Dorastałem z jako jednym z telewizyjnych bohaterów z dzieciństwa. Kiedy nasi partnerzy z Groupe PVP przedstawili nam możliwość stworzenia przygodowej gry akcji wokół tej kultowej postaci, nie zabrało nam dużo czasu, by wyruszyć w tę wspaniałą podróż. Teraz, gdy premiera się zbliża, patrzymy na to, co osiągnęliśmy i jesteśmy zarówno zachwyceni, jak i dumni. Nie mogę się doczekać, aż gracze ponownie się poznają lub odkryją Zorro dzięki temu tytułowi!” –  wspomina prezes BKOM Studios, Frederic Martin. (* cytat ze strony BKOM Studios)

24.08.2020

Zawarcie wyłącznej umowy wydawniczej dotyczącej produkcji gier wideo i mobilnych na podstawie animowanej serii “ Chronicles” oraz sublicencji do wykorzystania praw własności do marki
Zarząd BTC Studios S.A.informuje, że w dniu 21 sierpnia 2020 r. otrzymał podpisaną umowę (“binding short-form agreement”) od PVP Games Incorporation z siedzibą w Québec w Kanadzie (“PVP”), wiodącego międzynarodowego producenta gier oraz filmów animowanych, posiadającego umowę licencyjną na produkcję gier wideo pod marką “ Chronicles”, na podstawie uzyskanej licencji od Zorro Productions Inc.

Na podstawie podpisanej umowy BTC Studios S.A. uzyskał:

a) wyłączne prawa do współprodukcji, wydania, dystrybucji i sprzedaży (w wersji pudełkowej i cyfrowej) gry wideo na platformy m.in. Nintendo Switch, Sony PlayStation 4, Sony PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PC oraz Mac jak również następnych generacji tychże platform na całym świecie, w wielu wersjach językowych, oraz

b) wyłączne prawa do produkcji i wydania wielu wersji (dostosowanych do różnych regionów świata oraz zlokalizowanej na wiele języków) gry mobilnej na platformy iOS, Android oraz Apple Arcade.

Umowa została zawarta na okres 5 lat.

BTC Studios S.A. będzie partycypował w kosztach wytworzenia gry wideo, płatnych w ustalonych przez strony Umowy transzach w momencie realizacji przez PVP konkretnych kamieni milowych (etapów) projektu. Jednocześnie strony ustaliły, iż BTC Studios S.A. przeznaczy na marketing i promocję gry wideo kwotę nie mniejszą niż 1 000 000 euro.

Strony ustaliły punkt rentowności gry wideo wyrażony w ilościach sprzedanych sztuk gry wideo (“BEP”). Do momentu osiągnięcia BEP Emitent będzie płacił tantiemy w wysokości 10% wartości sprzedaży w sieci retail (online i offline) oraz 20% wartości sprzedaży w kanałach cyfrowych. Po osiągnięciu BEP, BTC Studios S.A. i PVP będą uczestniczyć w równych częściach w zysku ze sprzedaży gry.

Strony ustaliły również punkt rentowności gry mobilnej na platformy iOS, Android oraz Apple Arcade. Do osiągnięcia zysku ze sprzedaży w wysokości 1 000 000 euro, BTC Studios S.A. będzie płacił tantiemy w wysokości 20% wartości uzyskanej sprzedaży pomniejszonej o koszty dystrybucji. Po osiągnięciu zakładanego zysku na sprzedaży, BTC Studios S.A. będzie wypłacał dodatkowe tantiemy w wysokości 2% wartości uzyskanej sprzedaży pomniejszonej o koszty dystrybucji.

READ  Kroniki Zorro odcinek 15 Ziarna gniewu

Kolejna umowa na znany na całym świecie, wielopokoleniowy i popularny tytuł jest podkreśleniem konsekwentnej realizacji strategii firmy produkującej, inkubującej i wydającej najciekawsze pozycje typu Family Friendly Content. Dzięki podpisanej umowie Emitent wszedł do nielicznej grupy firm mających przywilej realizacji projektów wykorzystujących światowe brandy. Podpisana umowa stanowi przełom w strategii BTC Studios S.A. polegającej na rozwijaniu partnerstwa z globalnymi właścicielami praw autorskich na całym świecie, takimi jak Productions Inc.

Zarząd BTC Studios S.A., na podstawie przeprowadzonych analiz szacuje sprzedaż gry wideo na poziomie nie mniej niż 400 000 egzemplarzy. Sugerowana cena detaliczna powinna oscylować w granicach 40 euro za sztukę. Całkowita rentowność netto projektu wyniesie nie mniej niż 3 000 000 euro w okresie najbliższych dwóch lat i będzie miała znaczący wpływ na wyniki finansowe BTC Studios S.A. . Umowa jest zatem jednym z elementów strategicznych mających pozytywny wpływ na estymację prognoz finansowych BTC Studios S.A..

Serial Kroniki YT

Jeśli wcześniej nie widziałeś Kronik Zorro, zachęcamy do obejrzenia 🙂 Opisy, recenzje i filmy YT prosto z kanału studia Cyber Group.

Kroniki Zorro odcinek 1 Powrót
Kroniki Zorro odcinek 2 Kopalnia
Kroniki Zorro odcinek 3 Pułapka
Kroniki Zorro odcinek 4 Serce nie sługa
Kroniki Zorro odcinek 5 Mistrz
Kroniki Zorro odcinek 6 Armaty Monterey
Kroniki Zorro odcinek 7 Okup
Kroniki Zorro odcinek 8 Prawdziwa twarz Zorro
Kroniki Zorro odcinek 9 Zastępca Zorro
Kroniki Zorro odcinek 10 Zorro złodziejem
Kroniki Zorro odcinek 11 Pędzenie bydła
Kroniki Zorro odcinek 12 Dzwon dla Los Angeles
Kroniki Zorro odcinek 13 Tornado
Kroniki Zorro odcinek 14 Duch morza
Kroniki Zorro odcinek 15 Ziarna gniewu
Kroniki Zorro odcinek 16 Zmowa
Kroniki Zorro odcinek 17 Susza
Kroniki Zorro odcinek 18 Pożądana dziedziczka
Kroniki Zorro odcinek 19 Niezawodny plan
Kroniki Zorro odcinek 20 Mapa skarbów
Kroniki odcinek 21 Jak wilki
Kroniki odcinek 22 Skok
Kroniki odcinek 23 Wygnany
Kroniki odcinek 24 Oszustka
Kroniki odcinek 25 Carte Blanche
Kroniki Zorro odcinek 26 Potęga

Author

 • kasiaeliza

  Mama dwójki Zorrątek. Trenuję jujitsu japońskie i kiedyś miałam krótką przygodę z kendo. Lubię RPGi, planszówki, geografię, historię, piłkę nożną i książki. Nie wróć, książki to kocham. 🙂 ----------------------------------- Mother of two Zorro cubs. I train Japanese jujitsu and once had a short adventure with kendo. I like RPGs, board games, geography, history, soccer and books. Wait, come back, I love books. 🙂

No tags for this post.

Related posts

kasiaeliza

Mama dwójki Zorrątek. Trenuję jujitsu japońskie i kiedyś miałam krótką przygodę z kendo. Lubię RPGi, planszówki, geografię, historię, piłkę nożną i książki. Nie wróć, książki to kocham. :) ----------------------------------- Mother of two Zorro cubs. I train Japanese jujitsu and once had a short adventure with kendo. I like RPGs, board games, geography, history, soccer and books. Wait, come back, I love books. :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

mahjong

slot gacor hari ini

situs judi bola

bonus new member

spaceman

slot deposit qris

slot gates of olympus

https://sanjeevanimultispecialityhospitalpune.com/

garansi kekalahan

starlight princess slot